пʼятниця, 29 квітня 2022 р.

Закінчується шістдесят п‘ята доба спротиву України російській воєнній навалі.

 

21:15. Закінчується шістдесят п‘ята доба спротиву України російській воєнній навалі.

Підсумки дня, що минає.

Сьогодні ворог неодноразово обстріляв територію Криворізького району: шість разів вдарили по Зеленодольській громаді, один раз – по Широківській. Постраждалих, на щастя, немає.

Через ворожі обстріли частково зруйновано близько десяти житлових будинків. Це лише за сьогоднішній день. І це лише ті будинки, які вдалося порахувати. Завтра обстеження територій продовжиться. Також уламками касетних снарядів, якими обстрілювали район, ушкоджено автівки жителів, господарські будівлі.

Протягом тижня в області не було жодного спокійного дня. Жодної доби, яка минула б без обстрілів. Найскладніша ситуація у Криворізькому та Синельниківському районах. Тому обласною радою та обласною військовою адміністрацією було прийнято рішення збільшити кількість бригад екстреної медичної допомоги та реанімобілів, які чергуватимуть на вищезгаданих територіях. Якщо хтось з людей постраждає – медики зможуть оперативно надати допомогу. Це дозволить зекономити дорогоцінний час у випадку надзвичайних ситуацій.

Наразі лікарні всіх районів області забезпечені медикаментами. Окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає.

Україна вистоїть.
Дніпропетровщина вистоїть.
Переможемо.

Мирної ночі всім нам.

Закінчується шістдесят п‘ята доба спротиву України російській воєнній навалі.

Джерело Вільногірськ інофрмаційний

Немає коментарів:

Дописати коментар

12.09.2023. Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30.

  12.09.2023. Безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на 07:30. Вчора надвечір ворог ще раз вдарив артилерією по Нікополю. Поцілили п...